Mobilní míchárny

Divize Mobilní míchárny se zabývá prodejem mobilních mícháren krmných směsí nových i použitých. Jako jediný v ČR máme proškolený personál firmou Th. Buschhoff GmbH & Co na prodej a servis. Disponujeme zkušeným personálem a vybavenými dílnami ke kompletním opravám. U nových mícháren je možné zajistit dopravu až na firmu. Při zájmu o starší míchárnu s Vámi vybereme vhodný stroj a dopravíme Vás na prohlídku včetně poradenství na místě a překladatelské činnosti. Náhradní díly dopravujeme přímo k Vám přepravní službou Toptrans. Skladové díly posíláme v den objednávky. Originální díly z Německa cca do týdne. Běžné spotřební komponenty (síta, kladiva, filtry) stále skladem.

Mobilní míchárny Buschhoff

Buschhoff

Firma Th. Buschhoff GmbH & Co je jedna z nejlepších firem zabývající se výrobou mobilních mícháren krmných směsí od roku 1873.

WICO-TEC

WIKO-TEC

Traktorová mobilní míchárna krmných směsí vhodná pro menší producenty. Výhody spočívají zejména v kompaktnosti stroje, velké variabilitě, jednoduchosti obsluhy a hlavně absencí silniční daně oproti automobilovým míchárnám.

Bazarové stroje

Bazarové stroje

Popis brzy dodáme.

Náhradní díly

Náhradní díly

Popis brzy dodáme.